Copyright © 2024 Tüm hakları MERSİN HABERLER - mersinhaberler.com'da saklıdır.

Mersin Haberler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat, VakıfBank, Halkbank ve Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’ndan Yönetim Değişiklikleri Haberleri

Ziraat, VakıfBank, Halkbank ve Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’ndan Yönetim Değişiklikleri Haberleri

haberci haberci - - 2 dk okuma süresi
35 0

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Genel Kurulu’nda, Yönetim Kurulu Başkanı Burhaneddin Tanyeri ve Genel Müdür Alpaslan Çakar’ın görevinin devam etmesine karar verildi.

VakıfBank

VAKIFBANK, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapmış olduğu açıklamada, 06 Haziran 2024 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Mustafa Saydam’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmesine, Cemil Ragıp Ertem’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak seçilmesine, Abdi Serdar Üstünsalih’in Genel Müdür olarak seçilmesine oybirliği ile karar verildi.

Halkbank

Halkbank’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, Recep Süleyman Özdil’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmesine, Mevlüt Uysal’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevine devam etmesine, Osman Arslan’ın Genel Müdür olarak görevine devam etmesine karar verildi.

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankasının 2023 yılı genel kurulu dün yapıldı. Bugün ise yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. Bankanın KAP’ta yer alan açıklamasında, Raci Kaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na 3 yıl süre ile seçilmesine, Ömer Karademir’in Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği’ne 1 yıl süre ile seçilmesine, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Halil Öztop’un Genel Müdürlük görevinin devamına karar verildiği ifade edildi.

İlgili Yazılar